COMPETIZIONE BIBSHORT

6,200.00 ден 5,000.00 ден

This short is made to do everything right without overdoing anything. Quality fabrics, great fit, flat-lock stitching, KISS Air2 seat pad, and leg grippers straight from our pro-level Free Aero Race 4 Bibshort.

Clear
COMPETIZIONE BIBSHORT
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.