LIGHT HEAD THINGY

1,200.00 ден 950.00 ден

  • 100% polyester jersey for maximum moisture management
  • Seamless continuous-tube construction
  • Sublimated graphic
  • Summer weight
  • Protects from the sun’s rays or provides a little extra warmth on cool days
  • Weight:45g

На залиха

LIGHT HEAD THINGY

1,200.00 ден 950.00 ден

Шифра: 190798 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.