CLIMBER’S 3.0 SL JERSEY

5,600.00 ден 4,500.00 ден

Created for the hottest days, this jersey allows ample airflow, is quick to dry and blocks more than 90% of UV rays on your back. A great choice for your long summer rides, or add a base layer and it’s a three-season jersey.

Clear
CLIMBER’S 3.0 SL JERSEY
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.