ENTRATA BIBTIGHT

  • Thermoflex fabric for warmth and comfort
  • KISS Air2 seat pad is so good it’s the choice of some of our pro riders
  • Mesh bib straps
  • Ankle zippers for easy on/off
  • Reflective logo below knee
  • Reflective flap over ankle zipper for extra visibility
  • 6°-14 °C / 43°-57°F
  • Weight:255 g

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.