ENTRATA BIBSHORT

5,600.00 ден 4,500.00 ден

Castelli’s entry-level short still needs to be an amazing short in order to carry the scorpion logo. Comfort from quality fabrics, our KISS Air2 seat pad and eight-panel construction are brought together with an overall focus on durability.

Clear
ENTRATA BIBSHORT
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.