Jumbo ChainStay Protector (blue)

360.00 ден

Features:

  • SharkSkin neoprene offers critical frame protection, dampening and a non-slip texture
  • Length: 280mm
  • Circumference Fit: 125-140mm (Large), 100-125mm (Medium), 70-100mm (Small)
  • Weight: 31g (Large), 27g (Medium), 21g (Small)

На залиха

Jumbo ChainStay Protector (blue)

360.00 ден

Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.