S11

2,700.00 ден 2,200.00 ден

  • Материјал: [TR90] Nylon
  • adjustable nose pads [Adaptive]
  • Ultralight
  • no scratch coating lenses
  • availability scalable [OSS / S4].
  • UV Филтер 3 категорија

Нема на залиха

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.