Olé Guapa

43,000.00 ден 25,800.00 ден

Olé Guapa! Go girl! Light weight mother bike with all safety
measures and the luxury you deserve! Rear carrier and
handlebar are suited for the mounting of childs seats.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.