SUPERSHAPE TEAM EASY JRS

10,200.00 ден

Parents know the Supershape Team Easy optimizes weight balance distribution for stability, balance and control. Kids know that since the Supershape Team Easy JRS is easy to carve, it makes skiing super fun. New HEAD technology means the ski, binding and plate create a soft flexing ski, allowing the ski to arc a turn with less energy. The bindings are easier to put on and take off and the skis are light to carry. Both parents and kids benefit, thanks to less fatigue resulting in longer days on the mountain.

Clear
SUPERSHAPE TEAM EASY JRS
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.