Calf R2

2,100.00 ден

Worn during the effort, this calf sleeve R2 minimises the effects of shocks with the ground, thus delaying muscle fatigue and tear. It also helps oxygenate muscles leaving your legs fresh and light. Total performance is guaranteed in this unique technological sleeve.

Clear
Calf R2
Шифра: N/A Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.