Full Sock V2.1

2,500.00 ден

Worn every week-end around the globe by World champions, Pro athletes, age group athletes and week-end warriors, the Compressport ProRacing Socks V2.1 offer extreme comfort, improved blood circulation and biomechanical advantages.The PRS V2.1 remains faithful to the original design, offering outstanding comfort, optimal blood circulation and unequalled postural support.
The V2.1 also includes new features: a seamless finish, ventilation zones and improved arch support.

 

Full Sock V2.1

2,500.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.