ROSSO CORSA PRO 9 SOCK

1,100.00 ден 850.00 ден

WHAT IT IS
The best sock we’ve ever made for performance cycling. Cool mesh, padded forefoot, compression midfoot, and even a reflective tab at the back. Rosso Corsa is back.

Clear
ROSSO CORSA PRO 9 SOCK
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.