Aero Race 5.1 Jersey

6,700.00 ден 4,700.00 ден

  • The most aero jersey we’ve ever made
  • Velocity dimpled fabric on front
  • 3D mesh on back to prevent overheating
  • Mesh arm bands
  • Compression band around waist keeps 3 rear pockets in place
  • Silicone gripper elastic
  • Full-length YKK® Camlock zipper
  • Reflective heat-transfer viz strips
  • Weight: 103g

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.