SUPACAZ SMASH PEDAL

5,000.00 ден

Stay fully planted as you smash the mountain. The lightweight Smash pedal offers uncompromising performance with its strategically placed pins and bulletproof extended axle design.

На залиха

SUPACAZ SMASH PEDAL

5,000.00 ден

Шифра: 0207191 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.