HillBilly DH

3,000.00 ден

  • Casing: 60 TPI, Dual-Ply
  • Bead: Wire
  • Compound: Base 70a / Top 42a
  • Pinch Protection: Butyl inserts at bead
  • 26 x 2.3″; PSI 25-50; approximate weight 1250g

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.