FatBoy 26″

1,200.00 ден

  • Casing: 60 TPI
  • Bead: Wire
  • Compound: 70a
  • Flat Protection: Flak Jacket
  • 26 x 1.25″; max PSI 100; approximate weight 390g

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.