Air Lock 700×20-28c

450.00 ден

  • Airlock sealant for the best chance of reducing punctures.
  • Airlock sealant for the best chance of reducing punctures.
  • Non-toxic, non-separating formula.
  • Works continuously to prevent slow leaks.
  • Homogenous design prevents puddles with no need to shake.
  • Will not dry out like the many other sealants.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.