Turbo Pro 700c24c

1,900.00 ден

  • Casing: 60 TPI
  • Bead: Foldable
  • Compound: GRIPTON
  • Flat Protection: BlackBelt
  • 700 x 24mm; PSI 100-125; approximate weight 240g

На залиха

Turbo Pro 700c24c

1,900.00 ден

Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.