S-Works Turbo 700x26c

2,500.00 ден

  • The S-Works Turbo tire sets the standard for how a performance road tire should be. It’s fast, light, and supple. It features our GRIPTON® compound with extremely low rolling resistance and superior cornering traction that helped win Worlds on a rain-slicked attack. So no matter if you’re climbing with the best of them or descending like a rider possessed, this is the tire for anyone who demands nothing short of the best.
S-Works Turbo 700x26c

2,500.00 ден

Шифра: 020795-5 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.