Specialized MEN’S TURBO LEVO HARDTAIL COMP 29

241,700.00 ден

If we’re to sum up the Turbo Levo Hardtail Comp 29 in three words, they’d be efficiency, power, and fun. That’s because it takes the crazy-efficiency that 29ers are known for and combines it with a proper trail bike geometry and exclusive tech that gives you the power to ride more trails.

If we’re to sum up the Turbo Levo Hardtail Comp 29 in three words, they’d be efficiency, power, and fun. That’s because it takes the crazy-efficiency that 29ers are known for and combines it with a proper trail bike geometry and exclusive tech that gives you the power to ride more trails.

Specialized MEN’S TURBO LEVO HARDTAIL COMP 29

241,700.00 ден

Size chart .pdf
Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.