REBELS DOUBLE SKIBAG

7,400.00 ден

The Rebels Double Skibag allows convenient traveling if you want to carry two pairs of skis. There is also space for your poles in the extra compartment. With easy adjustable compression straps, your gear does not shift and stays compact. The large handle allow you to combine your Double Skibag with the Rebels Travelbag so that you’re only “lugging” one piece of luggage.

Нема на залиха

Шифра: 010869 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.