REBELS SINGLE SKIBAG

3,100.00 ден 2,200.00 ден

The Rebels Skibag is your protective bag for one pair of skis. With its simple full zip access you can load and unload your skis in a blink. The carry straps sit comfortably on your shoulders. Made of durable outer material which allows daily usage.

На залиха

REBELS SINGLE SKIBAG

3,100.00 ден 2,200.00 ден

Шифра: 010870 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.