REBELS BACKPACK

4,300.00 ден 3,000.00 ден

The Rebels Backpack is made of durable outer material for daily usage . Its ergonomic back panel gives you wearing comfort. Equipped with comfortable shoulder and waist straps you can adjust the backpack to your body. Two front pockets keep your accessory close at hand.

Нема на залиха

Шифра: 011868 Категорија: Ознаки: , , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.