SUPERSHAPE TEAM

1,600.00 ден 1,000.00 ден

With the Supershape Team advanced junior skiers improve their skills. Made of light sturdy aluminium the pole is easy to handle and perfect for heavy daily use. The alpine race basket provides ideal swing weight, balance and stability. Besides the feel it also looks cool. The graphics and colours match the design of our Supershape series.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.