KORE FREE TOUR

5,000.00 ден 3,500.00 ден

This pole is the perfect choice for your freeride adventures. The Kore Free Tour is a two piece adjustable made from durable 7075 grade aluminum. It has a rubber grip extension and secure aluminum Power Lock system to keep the length where you set it. A carbide tip provides precise grip in icy situations.

На залиха

KORE FREE TOUR

5,000.00 ден 3,500.00 ден

Шифра: 011397 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.