MULTI S

2,500.00 ден 1,750.00 ден

The MULTI S can multitask all around the mountain. Aluminum adds durability without too much weight. The specially-formulated foam in HEAD’s Thermo Grip stores and reflects heat, creating a comfortable grip for gloves or mittens. Whether carving corduroy or skiing bumps, the aerodynamic Race Basket and Star Tip help in the endeavor.

Clear
MULTI S
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.