MULTI S

When it comes to all mountain skiing the Multi S is the pole of your choice. Manufactured from light aluminium it is not only agile but also stiff and durable. The Thermo Grip, made of specially formulated foam, stores and reflects the heat coming from your hands. The star tip keeps you on track on hardpack or icy terrain.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.