SKI FIX

300.00 ден

This neon Skifix is truly sensational and a perfect match for the design of the HEAD World Cup Rebels Racing Ski. The quick and easy way to secure skis for transport to and from the piste.

На залиха

SKI FIX

300.00 ден

Шифра: 01SP06 Категории: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.