BOOT BACKPACK

2,100.00 ден

The Boot Backpack is really convenient. It offers ample space and easy access for one pair ski boots. The separate accessory compartment stores a helmet or other important gear like gloves or goggles. With padded straps and back its cushy to wear when heading to the hills.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.