MULTI

1,900.00 ден 1,300.00 ден

The versatile MULTI pole is made from aluminum, which adds durability without too much weight. HEAD’s Transparent Race Grip ups the comfort—and cool factor, while the Automatic Strap allows skiers to easily adjust the fit over gloves or mittens. The aerodynamic Race Basket and Star Tip excel in all-mountain adventures.

Clear
MULTI
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.