SUPERSHAPE TEAM ADJUSTABLE

2,200.00 ден 1,500.00 ден

You’ll keep it for the next generation: The Supershape Team pole grows with your kids. You can adjust it between 75 to 100 cm. So your kids always perform in Supershape style. It’s definitely a smart investment and of course it comes with light aluminium and with star tip for best grip on every terrain.

Нема на залиха

Шифра: 011399 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.