JOY

1,900.00 ден 1,100.00 ден

This Joy pole covers all what women want. Manufactured from aluminium it is both light and strong. Thus it’s resilient to breakage. With the Women-Specific SBS Soft Handle the pole feels very comfortable and the automatic strap is fully adjustable. The race baskets provide you with optimized swing weight which helps you keep balance and control. And the star tip ensures that you have grip on icy terrain.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.