MULTI

The Multi lives up to it’s name. This light aluminium pole meets the demands on every terrain. Your arms stay nimble and the star tip keeps you on track. The 50 mm race basket with optimized swing weight ensures balance. And with the transparent race grip your pole is a real eye-catcher.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.