KORE BACKPACK

6,800.00 ден

Ранецот KORE е пакет опремен со повеќе функции за freeride ентузијасти. Со 30 литри волумен, ранецот KORE има наменски прегради за лавинска опрема , лесно пристапна со патент. Друг оддел располага со систем за хидратација, додека горниот џеб за додатоци ги чува скапоцените предмети безбедни. Кацигата може да се стави на надворешната страна во специјална торба за носење, додека скиите можат да се вклопат дијагонално или во А рамка. Вметнати ремени и ремен за половината додаваат удобност при пешачење.

На залиха

KORE BACKPACK

6,800.00 ден

Шифра: 010879 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.