Plazma

9,600.00 ден

The legendary racing jacket was the model for the Oakley Plazma, lightweight sports glasses with two lenses that are also suitable for people with strong eyesight. The functional sports design with a three-point seat keeps the glasses in precise optical alignment. The nose pads and temple ends made of Unobtainium® ensure a non-slip grip. Combined with Prizm ™ lenses or the original Authentic prescription lenses from Oakley, the Oakley Plazma is a sport performance model with an innovative look.

CODE: OO9019-0159

На залиха

Plazma

9,600.00 ден

Шифра: 0009019-0159 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.