Master Lock 8232

1,000.00 ден

Master Lock 8232 is 1.8 m long and has 10 mm diameter braided steel for maximum strength and flexibility. Vinyl protective siding provides scratch protection. The key locking mechanism with integrated pin cylinder provides superior theft resistance. The Limited Lifetime Warranty gives you the peace of mind of a trusted brand.

На залиха

Master Lock 8232

1,000.00 ден

Шифра: 240118 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.