Masterlock 8390

1,200.00 ден

  • Chain lenght 0.90m
  • Outside Diametar 6mm
  • Nylon cover protects the bike from scratching
  • Padlock plastic cover prevents scratching
Clear
Masterlock 8390
Шифра: N/A Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.