SUPACAZ GRIZIPS

1,300.00 ден

  • Material: Dual Density High Performance Rubber
    • Supacaz pattern design for max control and ultimate tackiness
  • Diameter: 32mm
  • Star Ringz: 100% Aluminum
    • Anodized/ Powder Coated
    • Laser Etched

На залиха

SUPACAZ GRIZIPS

1,300.00 ден

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.