MEN’S THERMOBALL™ JACKET

11,800.00 ден 9,400.00 ден

A cosy midlayer that´ll keep you warm and dry with greater mobility on the trail. A mix of Thermoball ™ and Primaloft Black insulation® and a water-repellent finish protect you from the elements, so you’ll stay warm, even when wet. Stows neatly into its own pocket.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.