TURBO KENEVO COMP

277,000.00 ден

The build of the Turbo Kenevo Comp is the perfect blend of performance, durability, and value. It features a RockShox Yari RC fork and FOX Van RC Coil rear shock (each with 180mm of travel), a mix of Shimano XT and SLX drivetrain components, and wide alloy rims.

Нема на залиха

Size chart .pdf
Категорија: Ознаки: , , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.