Road Machine | Smart 2

25,000.00 ден 20,000.00 ден

  • Smart 2 Trainer purchase includes a FREE 1-month subscription to the premium Smart package in the Kinetic Fit power-training app. (lifetime use of Fit Core)
  • Download Kinetic Fit app for iOS | Download Kinetic Fit app for Android
  • Kinetic trainers are compatible with virtually all bikes. Bikes with a rear thru-axle will require a Kinetic Traxle thru-axle adapter for use on any trainer.
  • Kinetic skewer included

Нема на залиха

Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.