V-SHAPE V6

34,100.00 ден 23,900.00 ден

The V-Shape V6 is perfect for experienced skiers. It’s like finding the friend you’ve always been looking for. A friend who can handle any terrain. A true friend who stays the course, no matter what. You can put the foot down on piste, or smoothly master off-piste terrain. In the process, you will become a better skier.

Clear
V-SHAPE V6
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.