V-SHAPE V8

40,300.00 ден 28,200.00 ден

The V-Shape V8 unleashes its true potential on well-groomed slopes: a super-light construction, yet still stable, with a smooth ride. You can feel you have a fun ski under your feet. Snap into those quick turns and you instantly realise just how responsive this ski is. It will help you take your technical skills to the next level, one turn at a time.

Clear
V-SHAPE V8
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.