V-SHAPE V4

27,900.00 ден 19,500.00 ден

Your skiing technique is already developed, but your confidence level holds you back a little when it comes to higher speeds or steeper terrain. The V-Shape V4 is the ultimate confidence booster. Its geometry and broader shovel actively help you initiate your turns. The narrower tail gives every turn a smooth finish. As your confidence grows, you will race up the learning curve.

Clear
V-SHAPE V4
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.