OVERWEB

4,700.00 ден 3,300.00 ден

THE OVERWEB PACKS A ONE-TWO PUNCH WITH A GORE-TEX® INSERT AND 100G PRIMALOFT® SILVER ECO INSULATION. WITH CONDUCTIVE MATERIAL FOR TOUCH SCREEN DEVICES, A HEAT PACK POCKET AND AN OVER THE CUFF GAUNTLET THIS IS THE PERFECT GO TO FOR LONG DAYS OUT ON THE MOUNTAINS.

Clear
OVERWEB
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.