Tucker BOA

6,200.00 ден 3,700.00 ден

With urban inspired styling and loads of protection the TUCKER BOA is the ideal helmet for serious all-mountain shredders. Boa® 360° Fit, Beanie Liner and Thermal Ventilation make it supremely customisable and comfortable, while the all-new Cantilever construction avoids uncomfortable lining wrinkles when adjusting the helmet.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.