Trex

4,300.00 ден 3,000.00 ден

Maximum protection is delivered by the tough ABS Hardshell technology of the TREX helmet. A full Beanie Liner provides all-day comfort, while our brand new Cantilever construction assures the lining stays comfortable and wrinkle free when adjusting the size.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.