Vico

4,900.00 ден 2,900.00 ден

The VICO delivers outstanding head protection from the park to the piste and into the backcountry. Armed with Venturi Effect venting, an ergonomic neckgator and cosy ear cuffs this new school helmet delivers safety and comfort by the bucket load.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.