TAILGRAB

9,600.00 ден 4,800.00 ден

colour block with melange coloured parts, reversed nylon front zipper, contrast colour reversed zipper at pockets, reversed nylon zippers at side pockets, liftpass pocket with velcro, high collar, clean edge tab with velcro, round shaped extra soft velcro, lycra cuffs, contrast colour elastic cord with cordstopper at hood, metal eyelets, thermoknit collar, contrast colour lining

Нема на залиха

Категории: , Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.