COFFEE

9,600.00 ден 7,700.00 ден

colour block, block sealed zipper at front, blockteeth zipper at pockets, reversed ventilation zipper, reversed nylon zipper behind pocketflap at chest pocket, liftpass pocket with velcro, detachable hood, elasticated cuff with adjustable shellfabric tab and velcro closure, lycra innercuff, contrast colour elastic cord with cordstopper at hood, thermoknit collar

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.